Doświadczenie użytkowania Ostelife Premium Plus

Doświadczenie Tatiany z Jełgawy (Łotwa)

Doświadczenie w korzystaniu z Ostelife Premium Plus autorstwa Tatiana z Jelgavy

Nazywam się Tatiana, mam 63 lata. Chciałbym przejrzeć stosowanie kremu Ostelife Premium Plus na bóle pleców i stawów. Mieszkam na Łotwie, w mieście Jełgawa. Od ponad 5 lat cierpię na cukrzycę, która w rzeczywistości stała się przyczyną wszystkich problemów zdrowotnych. Przez 2-3 lata pojawiały się problemy ze stawami - ból w plecach (najpierw przy wysiłku, potem w spoczynku) i staw kolanowy. Dlatego za radą lekarza zacząłem uprawiać gimnastykę i jednocześnie szukać środka na mój układ mięśniowo-szkieletowy. Przestudiowałem wystarczająco dużo informacji i zdecydowałem się na krem Ostelife Premium Plus, tk. wpływ poroża jelenia i ekstraktów roślinnych jest bardzo korzystny dla organizmu.

Jak korzystać z narzędzia

Zdjęcie tuby z kremem, doświadczenie w stosowaniu Ostelife Premium Plus

Przed nałożeniem dokładnie zapoznałem się z instrukcją i zgodnie z instrukcją nakładałem krem trzy razy dziennie na problematyczne miejsca. W moim przypadku były to kolana (sam to nakładałam) i plecy (mój mąż pomógł). Maść wcierać lekkimi ruchami masującymi przez 3-4 minuty. Po tym nie czułem żadnej lepkości na skórze.

Pierwszy tydzień

W pierwszym tygodniu użytkowania zauważyłem tylko niewielkie zmiany. Początkowo wydawało się, że skuteczność leku jest znikoma, ale w tym się myliłem. Po 4 dniach stosowania ból w dolnej części pleców znacznie się zmniejszył, co często przeszkadzało nawet w spoczynku. Mogłem chodzić dłużej z wnukiem, bobóle kolan stały się mniej intensywne.

Drugi tydzień

W drugim tygodniu stosowania efekt zastosowania kremu stał się bardziej oczywisty. Środek okazał się bardzo skuteczny - zmniejszył się ból i zwiększyła się ruchomość w stawach.

Efekt już od miesiąca użytkowania

Miesiąc po rozpoczęciu stosowania kremu Ostelife Premium Plus i ćwiczeń, działanie leku było naprawdę magiczne. Zacząłem spać znacznie spokojniej, zacząłem uprawiać lekką gimnastykę (myślę, że to też wpłynęło na skuteczność kuracji), pracowałem w ogrodzie i po prostu czułem się szczęśliwszy. Po kolejnym badaniu lekarz stwierdził, że w krótkim czasie stan mojego zdrowia naprawdę się poprawił. Dlatego polecam ten środek każdemu, kto ma podobne problemy.