Instrukcja użycia Ostelife Premium Plus

Jak stosować krem Ostelife Premium Plus

Instrukcje użytkowania Ostelife Premium Plus opisują ważne cechy i zasady stosowania kremu. Ponieważ produkt składa się z naturalnych składników, nie powoduje skutków ubocznych, problemów zdrowotnych i może być stosowany u pacjentów w różnym wieku. Jeśli nie wiesz, jak używać kremu, postępuj zgodnie z tymi ważnymi zaleceniami:

Jak stosować krem ​​Ostelife Premium Plus na zapalenie stawów
  1. Nałóż cienką warstwę kremu na dotknięty obszar.
  2. Wmasuj aż do całkowitego wchłonięcia (3-4 minuty). Jeśli wszystko zostanie wykonane zgodnie z instrukcją, pojawia się uczucie ciepła, skóra staje się gorąca, tkanka mięśniowa rozluźnia się, a intensywność bolesnych wrażeń maleje.

Krem warto nakładać około 2-3 razy dziennie. Ostatni raz nakłada się wieczorem przed pójściem spać. Maść należy nakładać codziennie. Wynika to z faktu, że ma efekt kumulacyjny. Poprawę stanu nawet przy poważnych procesach patologicznych w stawach obserwuje się 14 dni po rozpoczęciu aplikacji.

Wskazania do stosowania Ostelife Premium Plus:

  • Leczenie bólu pleców i stawów.
  • Zmniejszenie destrukcji tkanek w artrozie.
  • Zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego w zapaleniu stawów.

Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania kremu jest nadwrażliwość na składniki składające się na jego skład. Dodatkowo w Polsce lek można stosować w profilaktyce chorób układu mięśniowo-szkieletowego, w takich przypadkach należy go stosować raz w roku.